SUUNTO D4I NOVO BLACK + USB,POTÁPĚČSKÝ POČÍTAČ-HODINKY

Neohodnoceno
Značka: Suunto
Suunto D4i je náramkový potápěčský počítač s dekompresními funkcemi. Je členem rodiny ověřených potápěčských počítačů Suunto, kterým věří potápěčští profesionálové po celém světě.Na rozdíl od běžných dive computerů má Suunto D4 pokrokové funkce se speciálním freedive módem. Proto je Suunto D4 dokonalé pro každého, kdo to s potápěním na nádech myslí vážně.
Dostupnost Na dotaz
Kód: 101349
8 921 Kč
SUUNTO D4I NOVO BLACK + USB,POTÁPĚČSKÝ POČÍTAČ-HODINKY
Neohodnoceno
Značka: Suunto

Nová designová řada Suunto D4i Novo představuje potápěčské počítače ve svěžích barvách s měkkým silikonovým a velmi komfortním náramkem. Pohodlné, lehké, a přitom tak nabité praktickými funkcemi jako je freedive režim či bezdrátový přenos tlaku v lahvi a odhad zbývajícího času vzduchu.

Hlavní funkce: 

plně kontinuální dekompresní algoritmus Suunto RGBM

4 potápěčské módy: Air, Nitrox, Free, Off 

volitelná sonda pro bezdrátový tlak vzduchu v lahvi + odhad zbývajícího času vzduchu 

zabudovaný plánovač ponorů 

detailní grafické záznamy ponorů na vašem PC/Mac díky software Suunto DM4 + Movescount 

celková hmotnost pouze 85g 

Inovativní časovač Apnea Timer a časovač v módech Air/Nitrox

Bezdrátový přenos tlaku v lahvi bez rušení

Suunto D4i Novo umožňuje použití bezdrátové sondy pro sledování zásoby vzduchu v lahvi přímo na vašem zápěstí. K dispozici je též aktuální odhad času zbývajícího vzduchu během ponoru.

Sdílejte vaše potápěčské zkušenosti

Použitím software Suunto DM4 + Movescount na vašem laptopu můžete jednoduše synchronizovat Suunto D4i Novo s online komunitou Movescount.com, kde můžete ukládat a sdílet informace o vašich ponorech včetně fotografií a video záznamů. Můžete také sdílet informace o potápěčských lokalitách a stránkách o potápění s potápěči z celého světa.

Snadné ovládání

Se snadno čitelným displejem a elektro-luminescenčním podsvícením uvidíte důležité informace ponoru (tj. např. aktuální hloubka, délka ponoru a dekompresní údaje) vždy jasně a zřetelně.

Všestranné použití

V módech Air a Nitrox jsou na zřetelně čitelném displeji zobrazovány tyto informace: aktuální a maximální hloubka, aktuální čas, délka ponoru, dekompresní čas a teplota. Zvukové a vizuální alarmy, které si nastavíte pro určitou hloubku a délku ponoru, vás upozorní, kdy je čas začít stoupat. V módu Nitrox můžete prodloužit váš pobyt pod vodou tím, že upravíte obsah kyslíku vaší směsi mezi 21% a 50% a hodnotu PO2 v rozmezí 0,5 až 1,6 baru. 
Jste-li nadšenec potápění na nádech, D4i Novo vám nabízí propracovaný Freedive mód se všemi funkcemi, které k freedivingu potřebujete. D4i Novo zaznamenává data třikrát za sekundu a tím vám poskytuje přesnou hodnotu skutečně dosažené hloubky.

Flexibilní dekomprese

Suunto D4i Novo s použitím algoritmu Suunto Deep Stop RGBM vám umožní plynulou dekompresi s optimální délkou výstupu. Stanovené zastávky v algoritmu - Deep Stops - zvýší vaši bezpečnost spolu s řadou hloubkových zastávek mezi maximální hloubkou a hloubkou "ceiling".

Plánujte a hodnoťte

Před vstupem do vody můžete plánovat směsi plynů, testovat následné ponory a zobrazit bezdekompresní čas pro různé hloubky pomocí zabudovaného plánovače ponorů. Po ponoru můžete jednoduše stáhnout data do vašeho PC nebo laptopu pro pozdější analýzu použitím software Suunto DM4, který zahrnuje detailní logbook s grafickým vyobrazením všech vašich ponorů.

Balení obsahuje:

Suunto D4i Novo s velmi měkkým a příjemným silikonovým náramkem v limetkové, modré, bílé nebo černé barvě 

USB kabel, prodlužovací náramek, 2ks ochranné folie proti poškrábání 

manuály o potápění na DVD, příručku a leták, záruční list, návod k použití

 

d4i novo

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: