Kurzy potápění

I pro tento rok jsme si pro Vás opět připravili kurzy potápění vhodné pro zájemce na jakékoliv úrovni. Kurzy potápění jsou na velmi vysoké úrovni a zabezpečuje je profesionální instruktor.

Navštivte naše kurzy potápění, nebo darujte kurzy potápění, jako dárek. Budete překvapeni, jak je potápění jednoduché.

 

Základní potápěčský kurz Open Water Diver (OWD)

Potápěčský kurz OWD je základním kurzem přístrojového potápění. Naučíte se základní dovednosti a dozvíte se potřebnou teorii k potápění. Na konci OWD kurzu získáte mezinárodní certifikaci PADI, která vás opravňuje k samostatnému potápění do hloubky 18 metrů. Potápěčský kurz OWD Vám otevře cestu do překrásného světa pod vodní hladinou a potápění se stane Vašim koníčkem.

 

Pokračující kurz Advanced Open Water Diver (AOWD)

AOWD je dalším stupněm uznání na cestě za rozvojem Vašich potápěčských dovedností. Zahrnuje tři nejdůležitější specializace: hloubkové potápění, navigace a potápění v noci. Po ukončení kurzu obdržíte mezinárodní certifikaci a můžete vyrazit za podvodním dobrodružstvím.

 

Deep Diving – hloubkové potápění

Mnoho zajímavých potápěčských lokalit se nachází v hlubších vodách. Bez kvalitního kurzu je však potápění k nim riskantní a zakázané. Specializace hloubkového potápění Vás připraví tak, abyste dokázali bezpečně a pohodlně plánovat a uskutečňovat ponory pod 18 metrů. Na závěr specializace získáte mezinárodně uznávanou certifikaci.

 

Navigace

Účelem programu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti, nezbytné pro bezpečnou a jistou navigaci během ponoru. Dozvíte se, jak se orientovat s pomocí kompasu, jak používat přirozenou navigaci pod vodou, naučíte se správně odhadovat vzdálenost a získáte informace o základních navigačních postupech. Vyzkoušíte si také opustit opět nalézt stanovený bod. Po absolvování programu získáte certifikaci Navigation Specialty.

 

Noční potápění

Tato specializace je pro bezpečné a komfortní potápění v noci nebo za zhoršené viditelnosti. Obsahem programu je naučit se správně vstupovat do vody a opět ji opouštět, využívat speciální výbavu a také jak správně komunikovat s potápěčským partnerem při ponorech v
noci a za zhoršené viditelnosti. Po absolvování specializace získáte certifikaci pro noční potápění.

 

 

Potápěčské kvalifikace

Naši klienti získávají zvýhodněné ceny na veškerý potápěčský sortiment v našem e-shopu.

 

Prosíme o kontaktování na email ivana.stastna@potapeniproradost.cz nebo pomocí kontaktního formuláře a my se Vám obratem ozveme zpět s dalším postupem.

Děkujeme

TÝM POTÁPĚNÍ PRO RADOST