SUCHÝ OBLEK URSUIT CORDURA LADY (VČ.2 KAPES)

Neohodnoceno
Značka: Ursuit
Extrémně odolný oblek pro ty nejnáročnější ponory v dámském střihu. Nový design i prvky.
Dostupnost Na dotaz
Kód: 700806
42 350 Kč
SUCHÝ OBLEK URSUIT CORDURA LADY (VČ.2 KAPES)
Neohodnoceno
Značka: Ursuit

Suchý oblek Ursuit Cordura Lady  (vč.2 kapes)

Oblek Cordura je vyroben z vysoce odolného třívrstvého materiálu Cordura, oblek poskytuje prvotřídní ergonomii a pohodlí. Přední zip umožňuje uživateli obléknout oblek bez cizí pomoci.   Uvnitř obleku jsou integrované šle, které spolu s pružným popruhem v rozkroku vytváří teleskopický pas. Tyto vlastnosti umožnují cítit se v obleku jako v běžném pohodlném oblečení, které se perfektně přizpůsobuje pohybům. Zcela nový revidovaný střih rukávů a ramen umožňuje vysokou pohyblivost. Zcela nový střih v oblasti rozkroku chrání švy a zabraňuje abrazi. Provedení švů, založené na patentované technologii Flat-Seam spojuje odolnost materiálu s vysokou flexibilitou obleku. Spoje jsou oboustranně přelepeny páskou. Tato technologie umožňuje vyhnout se překládání materiálu do více vrstev v oblasti švů a zaručuje dokonalé utěsnění spoje. Rozdíl pocítíte okamžitě a kvalitu spoje oceníte i po letech používání obleku. Cordura má polyuretanové „Ursuit Shield“výztuhy , které ještě zvyšují odolnost. Novinkou jsou též prostorné a snadno dostupné Tech-kapsy.


Konstrukce 

Přední zip umožňuje snadné oblékání bez potřeby pomoci Uvnitř obleku jsou integrované šle, které ve spojení s pružným mezinožním popruhem vytváří teleskopický pas. Právě díky této teleskopické konstrukci se budete v obleku cítit stejně pohodlně jako v běžném oblečení.  

Švy

Patentovaná technologie unikátních švů Ursuit s dvojitým těsněním poskytuje to nejdůležitější, co můžete od záruky na suchý oblek očekávat – celoživotní záruku na jejich pevnost a vodotěsnost.

Haubna

Ursuit integrovaná haubna je též nazývána „suchou haubnou“ díky svému unikátnímu provedení, které nenajdete u žádného jiného výrobce. 
Neoprenová haubna 5 mm s jemnou oboustranně hladkou lícnicí, která umožňuje použití jak běžné, tak celoobličejové masky. Lícnice je vyrobena ze skládaného 4 mm neoprenu s hladkým povrchem z obou stran a vrstvou nylonu uvnitř, která dodává lícnici dostatečnou pevnost a chrání ji proti poškození i po dlouhá léta používání. Perfektně anatomicky tvarovaná brada zajišťuje skvělé přilnutí lícnice podél celého obličeje.
V nabídce na vyžádání je též haubna pro profesionální využití při potápění s celoobličejovou maskou.

Kapsy

Oblek je nově osazen dvěma zcela novými stehenními 3D kapsami. 
Každá kapsa má chlopeň s vnitřním prostorem .Tuto chlopeň lze snadno ovládat .
Dno kapes tvoří odolná síťovina zajišťující rychlý odtok vody. Kapsa je rozdělena do dvou částí pro snadnější vyndavání jednotlivých předmětů tak aby se zabránilo jejich ztrátě. 

Boty

Boty Ursuit jsou velmi pohodlné a teplé. Jejich tvar umožňuje použití jak sportovních, tak technických typů ploutví. Jsou vyrobeny z materiálu neopren 4mm, který je částečně pokryt latexovou vrstvou. Tato kombinace zajišťuje vysoký tepelný komfort i bez použití speciálních ponožek. K

běžnému použití zcela stačí dvě sportovní ponožky, ta vnější silnější, nejlépe vlněná. Pro delší expozice je doporučována speciální ponožka . 

Díky zarážkám na patách Vám budou ploutve výborně držet.

Ventily 

Vysoce kvalitní ventily Si-Tech umožňují snadnou regulaci vzduchu v obleku. Napouštěcí ventil, otočný o 360° snižuje namáhání přívodní hadice. Automatický nízkoprofilový vypouštěcí ventil je osazen filtrem a jednoduše se udržuje v čistotě. Pod napouštěcím ventilem je osazen neoprenovou chlopní, která brání přímému přístupu chladného vzduchu na tělo. Ventily jsou opatřeny novými logy.

Manžety

Latexová krční manžeta je vytvarována ve spodní části a snadno se přetáhne přes hlavu za pomocí rukou. Latexové zápěstní manžety lahvového provedení jsou trvanlivější a zajišťují lepší tepelný komfort, než provedení kuželovitého tvaru, vzhledem ke kratší zúžené části. 
Stylové zakončení rukávů kryje spoj mezi manžetou a oblekem. 

Příslušenství

Oblek je dodáván v praktickém přepravním a skladovacím vaku. Součástí balení je středotlaká hadice, drcené mýdlo pro snazší oblékání manžet, vosk pro mazání suchého zipu, servisní sada pro rychlé lepení a pletená čepice nebo kšiltovka Ursuit.

Doplňky na přání

P - Valve

Zip rychlé úlevy

Kapsičky na nůž, záložní svítilnu, kapsa na mapu nebo kompas

Integrovaný nezávislý systém pro napouštění obleku, umístěný na stehně (argon)

Integrované suché rukavice a / nebo integrované zápěstní kruhy

Standardní boty je možno nahradit ponožkami ze 4 mm komprimovaného neoprénu (použití s Tactical Trek Boots), nebo odlehčenou verzí bot – Tech Dry boots

Oddělená haubna

Typ ventilů a hadice může být vybrán podle budoucího použití

V ceně obleku je velikost bot, haubny a manžet na přání zákazníka

 

CE - typ schválení

Cordura oblek je schválen podle CE normy v kategorii III, která je nejnáročnější kategorií.


Velikostní tabulky naleznete v Obrázcích.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: