POTÁPĚČSKÝ POČÍTAČ-HODINKY SCUBAPRO MANTIS M1, 4MODY VČ. REBREATHER

Neohodnoceno
Značka: Scubapro-Uwatec
Novinka!!4 Mody Scuba, Apnea, Gauge +Rebreather,Režim plavání,Minerální velmi odolné sklo chrání LCD displej proti poškrábání,maximální provozní hloubky 120 m,datové rozhraní USB,uživatelsky vyměnitelná baterie CR2032
Dostupnost Na dotaz
Kód: 00102588
15 139 Kč
POTÁPĚČSKÝ POČÍTAČ-HODINKY SCUBAPRO MANTIS M1, 4MODY VČ. REBREATHER
Neohodnoceno
Značka: Scubapro-Uwatec

Scubapro MANTIS M1

 

• Kompkatní design

• 4 Mody Scuba, Apnea, Gauge +Rebreather

• Režim plavání

• Plášť je sestaven z nejvyššího stupně námořní 316L nerezové oceli, tím povrch chrání a vypadá skvěle.

• Magnetické ovládací tlačítka.

• Maximalizace mechanické spolehlivosti

• Minerální  velmi odolné sklo chrání LCD displej  proti poškrábání

• Zahrnuje plné  časově udržené funkce plus chronograf s paměti pro běh

• Režimy potápění funkci do maximální provozní hloubky 120 m / 394 ft

• UWATEC ZHL-8 Predictive Multi-Gas algoritmus umožňuje potápěči použít vysoké  koncentrace směsi (21 - 100%) kromě svého primárního plynu dýchání

• Fixní algoritmus PPO2 CCR je pro použití pro rebreather  

• Vylepšený lookbook umožňuje potápěči uložit své opakované ponory postupněv rámci stejné relace

• Pro měření srdečního tepu používá SCUBAPRO HRM pás,který umožňuje potápěči používat pro odhad teploty kůže, která může být zapracována do

dekompresního času. 

Nebo při použití našeho měřiče tepu srdeční frekvence možno použít i jako SPORT TESTER

• uživatelsky vyměnitelná baterie CR2032 (výdrž cca 2 rok/300ponorů)

• datové rozhraní USB (s dongle) je jak PC a Mac kompatibilní s použitím LogTRAK

software. Aplikace pro Android LogTRAK je také k dispozici.

 

PŘEKLAD popisu do českého jazyka

 

 Potápěčský počítač pro nové tisíciletí

 

První chytrý potápěčský počítač na světě ve stylu náramkových hodinek s lidského faktoru potápění. TM

Každý ponor a každý potápěč jsou jedinečné.Proto osobní potápěčský počítač by měl být právě to - a to osobně. Není jednotka nástroj, který dělá vždycky stejné základní výpočty, bez ohledu na to, zda se nosí na zápěstí 25-letý instruktor nebo 55-letý potápění začátečníků s trochu více na žebrech.

Jen potápěčské vybavení společností na světě může být takový potápěčský počítač SCUBAPRO nabízíme jmenovitě.

Lidský faktor potápění ™ je exkluzivní přístup SCUBAPRO poskytnout zařízení (inženýrský přístup, který se zaměřuje na interakci mezi produktem a uživatelem), biometrie (Science, který měří vitální osoby a lidský faktor a ergonomii analyzoval) a nositelná elektronika (attractable zařízení) v kombinaci vytvořit high-tech sportovní potápění produkty. Tyto produkty musí být kompaktní, snadno použitelné a co je nejdůležitější, poskytnout údaje o tělesných funkcí v reálném čase podrobného Samořízená, ať už na povrchu nebo v hloubce, takže můžete vždy získat co nejvíce z vašeho těla, a to jak při potápění stejně jako v životě.

Není lepší příklad této kombinace formy a funkce v high-tech sektoru jako MANTIS . Když se plně přizpůsobitelné ponor počítačový systém v náramkových hodinek stylu zaujme Mantis s vzhledově displejem a intuitivním menu. On je jeden z potápěčského počítače nejvíce uživatelsky přívětivý na trhu.

Co se MANTIS je unikátní, nicméně, je jeho schopnost poskytnout vám díky využití důležitých dat s osobními údaji. To vám umožní rozvíjet své plné fyzické schopnosti; Budete vědět, kdy jste Nepřetěžuj sami, nebo napadat a být upozorněni na potenciální problémy dříve, než se stanou něčím Kritická. Jinými slovy, tento druh sebekontroly vám pomůže zvýšit své znalosti potápěčské služby, snižuje riziko zranění a zvýšení důvěry.

Stylový a všestranný nástroj, nad i pod vodou.MANTIS nabízí rozsáhlé hodiny funkce pro aplikace na povrchu. Pro sportovní aktivity a školení, můžete měřit a sledovat výškoměr a teploměr cestu do vyšších nadmořských výškách.Chronometr s Časový interval skladování je skvělý pro závod, protože při nošení volitelných Pulsgurts je monitorován taktovací frekvence.Nebo můžete přepnout do režimu plovoucího a zaznamená svůj čas u bazénu (chronometr), počet tahů a ujeté vzdálenosti dál.

Pro potápění mohou Mantis až tři dýchací směsi plynů o 21% Nitroxu až 100% kyslíku lze naprogramovat a nabízí pevnou algoritmus PPO2 CCR pro potápění s rebreather uzavřený okruh (CCR). Má čtyři podvodní režimy: dekorativní, měřidlo, apnoe a CCR. S volitelným hrudním pásem můžete sledovat tepovou frekvenci do hloubky, další exkluzivitu SCUBAPRO. Můžete také měřit teplotu pokožky, která pak teče jako faktor algoritmu dekomprese a potápění bezpečnější a účinnější. A pro analýzu dat po potápění tam sMANTIS softwaru LogTRAK pro PC a Mac, a aplikace Android LogTRAK.

Se správnou kombinaci funkcí pro nad a pod vodou je MANTIS potápěčské hodinky, které musíte mít v tomto novém tisíciletí. Tím jsou důležitější, osobní údaje poskytnuté v intuitivním způsobem si můžete na základě pevné osobní údaje splňují ta správná rozhodnutí. Potápění je bezpečnější, můžete zlepšit své potápěčské dovednosti a tak mají svůj čas pod vodou delší dobu.

To je to, co nakonec potápění.

Na komplexní přizpůsobitelné potápěčský počítač SYSTÉMU

 

Mantis přizpůsobitelné funkce

adaptivní algoritmus

Všechny ponor počítačové algoritmy vzít v úvahu hloubku, čas na dně a dýchací směs plynů pro výpočet dekomprese. Nicméně, WZR-8 ADT MB PMG algoritmus je potápěčský počítač SCUBAPRO je jediný, zahrnující dechovou frekvenci, tepovou frekvenci a teplotu kůže potápěče jako hodnota zatížení během ponoru a rozvrhu dekomprese, proto je očištěn o rizikové faktory.

mikrobublin nastavení

Tato nastavení umožňují potápěč nastavit individuální úrovně adaptivního algoritmu zkušenosti, věku a fyzické odolnosti. Volba úrovně mikrobublin mezi L0 až L5 umožňuje rechnersich buď vzít méně dusíku nebo tělo odbarvěte rychlejší plyn.

Monitory srdeční frekvence

Vizuální sledování tepové frekvence, můžete lépe zhodnotit své stres - v reálném čase - a rychle reagovat na zvýšené namáhání nebo přetížení.Zároveň je potápěčský počítač bere tuto informaci do výpočtu zatížení pro nastavení algoritmu a učinit skok bezpečnější. Na méně kritickou úroveň bude pomáhat při sledování srdeční frekvence, aby se zaměřily na zvýšení aerobní cvičení, která vám umožní používat svůj nadšení pro potápění pro své osobní kondici.

monitorování teploty kůže *

Tato patentovaná funkce považována za další aspekt vaší fyziologii, které mohou být zahrnuty jako faktor v algoritmu zatížení. Extrémní chlad může narušit schopnost potápěče k Stickstoffentsättigung. Tyto další informace mohou být použity k aktualizaci dekomprese a zvyšuje zkušenosti ponoření.

* SCUBAPRO pás, který měří i tepovou frekvenci a teplotu kůže se bude pohybovat kolem konce roku 2015 k dispozici.

Profil závislých mezizastávek (PDIS)

Vypočítává na základě nasycení dusíkem vašeho těla ze současných a minulých ponorů a vzhledem ke směsi dýchání plynu pro mezipřistání.

counter Schwimmzug

Cenný pomoc při výcviku a plavání kol v mělké vodě. Počítáním své tahy, můžete také vypočítat ujetou vzdálenost.

spotřebu kalorií

Kalorická spotřeba se může vypočítat z kombinace frekvencí a načítání dat. V dnešní tělo vědomé společnosti jeden najde jen stěží někoho, kdo nemá zájem o to, kolik kalorií byly spotřebovány během ponoru.

Technické informace

 

 

Pro certifikované potápěče, kteří se potápějí stlačeným vzduchem nebo Nitrox a potápění s rebreather s uzavřeným okruhem a pevným nastavením ppO2.

 

Pouzdro vyrobeno z odolného proti mořské vodě 316L nerezové oceli s broušeným povrchovou úpravou ve dvou odstínech, aby byl odolný a atraktivním stylem.

 

Magnetické ovládací tlačítka, které nevyžadují otvory, čímž se zajistí těsnost pláště a mechanickou spolehlivost.

 

Minerální sklo chrání LCD displej segmentované.

 

Údaje jsou zobrazovány ve snadno čitelných alfanumerické znaky a grafiku a intuitivní prostředí.

 

Včetně čtyři časové funkce pro povrch a chronometrem s pamětí pro interval časy pro průběžné školení.

 

Čtyři potápěčské módy - dekorace, Měrka, apnoe a CCR - a plavecký režim pro vysoce univerzální zpracování dat na souši, na hladině i pod vodou.

 

Potápění režimy až do maximální hloubky 120 m / 394 stop.

 

UWATEC WZR-8 Predictive Multi-Gas (PMG) algoritmus umožňuje potápění s dýchací směsí plynů s vysokou koncentrací kyslíku (21-100%) vedle hlavního dýchacího plynu.

 

CCR s pevným algoritmem PPO2 pro potápění s rebreather s uzavřeným okruhem.

 

Rozšířená deník apnoe potápěče, pro uložení apnoe ponoru série jako relace.

 

Vyměnitelná baterie dealer až na dva roky nebo 300 ponorů.

 

datové rozhraní USB (dongle) pro PC a Mac se softwarem LogTRAK. Také LogTRAK aplikace pro Android je k dispozici.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: