POTÁPĚČSKÉ PLOUTVE AQUALUNG-TECHNISUB SLINGSHOT ESBS V NĚKOLIKA BARVÁCH

Neohodnoceno
Potápění pohodlnějším, účinnějším a zábavnějším. Novinky, jako silikonové pružiny "Power Bands", řazení "Gear Shift" a ohebný bod v polovině botky, přispívají ke skvělému potápěčskému zážitku. V několika barvách
Dostupnost Na dotaz
Kód: 00902618
3 605,80 Kč
POTÁPĚČSKÉ PLOUTVE AQUALUNG-TECHNISUB SLINGSHOT ESBS V NĚKOLIKA BARVÁCH
Neohodnoceno

Potápěčské ploutve Technisub Slingshot ESBS v několika barvách

 

Firma Aqua Lung na trh uvádí Slingshot - revoluční ploutev, která ohromí všechny potápěče. Ploutev SlingshotTM učiní potápění pohodlnějším, účinnějším a zábavnějším.

 

Novinky, jako silikonové pružiny "Power Bands", řazení "Gear Shift" a ohebný bod v polovině botky, přispívají ke skvělému potápěčskému zážitku.

Vlastnosti ploutve Slingshot: Power Bands - Silikonové pružiny Power Bands se při kopu naakumulují energií. Tuto energii uvolní před kopem nahoru, což dodává dodatečné zvýšení výkonu. Místo plýtvání Vaší energií ji akumulujete a získáte zpět! Pružiny snižují únavu a přidávají výkon.

Řazení Gear Shift - Tří-rychlostní řazení upravuje Váš poměr rychlosti k vyvinuté námaze odpovídající konkrétním podmínkám ponoru.

K dispozici tři polohy. Snadné přenastavení během ponoru i v rukavicích. Ohebný bod v polovině botky - List se na botku připojuje pomocí dvou ohebných bodů Snižuje napětí na kotník a na prsty. Výsledkem je zásadní zlepšení pohodlí. Pro pohyb ploutví využijete celou botku a ne jen přední polovinu. Poskytuje listu značně větší rozsah.

 

Barva: modrá,stříbrná, červená

Velkosti: Regular, Small, X-Large

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: