PODVODNÍ POUZDRO IKELITE PRO FOTOAPARÁT NIKON D3100 ITTL

Neohodnoceno
Značka: Ikelite
Ovládání aretace expozice a automatického ostření je umístěno tak, aby bylo pohodlně dostupné palcem. Neutrální vyvážení přístroje přispívá k znamenité manipulaci pod vodou. Instalace kamery do pouzdra je jednoduchá a rychlá. Ovládací prvky jsou výhodně přesunuty na dosah prstů (při držení rukojeti). K těsnění ovládacích prvků je použito licensované Quad-Ring® těsnění, které zajišťuje maximální možnou vodotěsnost pouzdra. Hledáček Super-Eye nabízí nezvykle široké zorné pole i při pohledu skrz potápěčskou masku.
Dostupnost Na dotaz
Kód: 2901976
25 749 Kč
PODVODNÍ POUZDRO IKELITE PRO FOTOAPARÁT NIKON D3100 ITTL
Neohodnoceno
Značka: Ikelite

 Pouzdro z čistého, průhledného a velmi odolného polykarbonátu, odolávající bez problémů tlaku 60-ti metrů se zajištěnou ovladatelností všech funkcí.  


Ovládání aretace expozice a automatického ostření je umístěno tak, aby bylo pohodlně dostupné palcem. Neutrální vyvážení přístroje přispívá k znamenité manipulaci pod vodou. Instalace kamery do pouzdra je jednoduchá a rychlá. Ovládací prvky jsou výhodně přesunuty na dosah prstů (při držení rukojeti). K těsnění ovládacích prvků je použito licensované Quad-Ring® těsnění, které zajišťuje maximální možnou vodotěsnost pouzdra. Hledáček Super-Eye nabízí nezvykle široké zorné pole i při pohledu skrz potápěčskou masku.

Snadnou manipulaci při fotografování zajišťuje duální držadlo, které je připevněno dvěma šrouby na spodní straně krytu. K držadku je pak možné připevnit ramena s bleskem nebo světlem, to je též možné přímo na vrchní část krytu pomocí kuličky pro vrchní montáž.Porty pro objektivy 

Porty pouzdra umožňují použít mnoho typů makro objektivů, širokoúhlých objektivů i objektivů se zoomem. Navíc systém dovoluje kdykoliv se přesvědčit, že je fotoaparát v suchu. Výběr portů zde...

V jednoduchosti je krása a nové těsnění „O“ kroužkem je novým mistrovským dílem, které poskytuje větší bezpečnost oproti klasickému těsnění „O“ kroužku do drážky. Za každých okolností stačí jediný pohled, aby se fotograf ujistil, že je fotoaparát stále v bezpečí a suchu. 

Systém vyměnitelných ramen umístěný na rukojeti, nabízí jednoduchou a rychlou výměnu blesků stlačením jediného tlačítka. Odšroubováním dvou šroubů se uvolní celé držadlo a může se cestovat! 

TTL měření expozice

Veškeré pouzdra IKELITE pro SLR aparáty umožňují měření expozice TTL, které skvěle funguje se všemi modely blesků IKELITE řady DS. Ve srovnání se systémy na základě optických kabelů poskytuje systém TTL připojený kabelem přesnější měření expozice, kratší cyklus nabíjení a prodloužení životnosti baterií ve fotoaparátu i blesku.Expozice může být nastavována ručně tlačítky na zadní straně pouzdra. Nastavení je jednoduše indikováno řadou LED kontrolek. TTL mód poskytuje čtyři půlkroky kompenzace blesku oběma směry. Osm manuálních stupňů výkonu umožňují plnou kreativní kontrolu při pořizování fotografiíSystémy blesku IKELITE mají výhodu oproti konkurenci zejména v teplotě světla, úhlu pokrytí a rychlému cyklu znovunabytí.

Pro připojení dvou blesků použijte synchronizační duální kabel # 4103.52 viz doporučujeme dole.

Extérní blesky

Typy externích blesků naleznete dole v sekci doporučujeme. S pouzdrem může být používán i Manual Controller umístěný na rameni blesku. Controller nabízí 10 možností nastavení síly každého blesku Ikelite DS bez nutnosti zapojování synchronizačního kabelu, ale bez podpory TTL.  Model DS 161 je včetně videosvětla.
S pouzdrem mohou být používány i jiné blesky, ale bez podpory Manual Controleru. Dodáváme i ramena a synchronizační kabely k bleskům Nikonos a synchronizační kabely pro blesky Innon a Sea & Sea.

Připojení blesků jiných značek
Blesky jiných značel lze připojit, ovšem bez měření expozice TTL. Synchronizační kabely umožňují připojení blesků Nikonos, Inon a Sea & Sea.

Osvětlení Vašeho videozáznamu
Světlo je velice důležité pro pořizování videozáznamů podmořského života. Možností je několik, blesk DS161 je kombinací blesku DS160 a videosvětla s výkonem 500 lumenů (viz doporučujeme) nebo světlo Pro-V8 LED, které je cenově dostupné s výkonem 500lumenů.

Novinkou je pak světlo PRO-2800 LED s výkonem 2800 lumenů. 

Rozměry a hmotnost

25 x 18 x 16 cm včetně knoflíků a zámků portu.
2,4 kg s rukojeti bez portu
Ve slané vodě v závislosti na použitém objektivu a portu má pouzdro neutrální vztlak. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: