NEOPRENOVÝ OBLEK,OVERAL,KOMBINEZA SCUBAPRO EVERFLEX 3/2MM, PÁNSKÝ

Neohodnoceno
Značka: Scubapro-Uwatec
Neoprenový oblek Scubapro EVERFLEX 3mm, pánský a dámský z vysoce stretchového materiálu, vhodný do teplých vod
Dostupnost Na dotaz
Kód: 601667
9 737 Kč
NEOPRENOVÝ OBLEK,OVERAL,KOMBINEZA SCUBAPRO EVERFLEX 3/2MM, PÁNSKÝ
Neohodnoceno
Značka: Scubapro-Uwatec

  Premium řada obleků s řadou nových funkcí

 

EVERFLEX obleky z prémiové řady SCUBAPRO přijde nový vzhled pro čistý design Concept (PDC) na trhu. Tato výrobní metoda je zaměřena na předem vytvořené prostorové řezy a menším počtem švů. Nové obleky, jako druhá kůže na těle potápěče, poskytující jedinečný komfort, optimální a flexibilní.

EVERFLEX obleky mají speciální funkci, která je nabízena exkluzivně v SCUBAPRO : Jsou vyrobeny ze 100% ultra-pružného X pěny neoprenu. High-tech neopren  odpuzuje vodu, extrémně rychlé schnutí a vždy zajišťění příjemné tělesné teploty. Navíc je to jediný neopren na trhu, který splňuje velmi přísné požadavky na PAH testu (polycyklické aromatické uhlovodíky). Jinými slovy, X pěnový neopren chrání naše potápěče.

Neuvěřitelně pohodlné, extrémně odolné - to je to, co potápěči očekávají od  obleků  EVERFLEX. Tyto obleky kombinují tyto vlastnosti unikátním způsobem. Nepromokavý, vnější šev je lepen a sešit s dvojitě slepých stehů, což je kombinace, která vede k nejvyšší odolnosti. V obleku je uvnitř zaslepený steh švy,které zajišťují mimořádně příjemný pocit na holé kůži. Nový YKK zip je robustní, ale především hladký. Koncové těsnění na všech otvorech je té nejvyšší kvality. Helio upínací vložky na trupu pro větší teplo. Všechny EVERFLEX obleky jsou k dispozici v pánské a dámské velikosti.

 

100% EverFlex neopren X-pěnový materiál

 zip pouze na  zádech 

• Hrudník -zesílen,materiál zabraňuje vypouštění tepla ven  

• Seamless(pružný materiál v  podpaží )

• Glideskin (těsnění u zápěstí, kotníků a krku, pro minimální průtok vody)

• NOVINKA! Dvojité těsnění na ziepech ( zápěstí a kotníky)

• Hladký-cut výstřih

• lisované kombinace materiálu pro bederní páteř (chrání a zlepšuje pohodlí)  

• odolný materiál proti oděru (natahovací materiál na exponovaných místech)

• Ramena a kolena 3D návrh

• I-Grip na obou zápěstí

• PVC nášivka na zipech u kotníků

• PDC (čistý design Concept), méně švů, maximální flexibilita materiálu s atraktivním designem 

 

Měření TÜV Rheinland ukázalo, že při použití X-Foalm jsou PAH (Polycyclic aromatic hydrocarbons) téměř nezjistitelné.

Pro hodnoty PAH existují pouze doporučení a ne legalní limity. Přesto jsou tato doporučení překračována. SCUBAPRO se zavázalo k používání materiálů s maximálně nízkými emisemi—ve prospěch svých zákazníků.

Proč jsou hodnoty PAH tak důležité a jaké problémy může PAH způsobovat?

Toxicita PAH je závislá na struktuře. Izomery se mohou měnit od netoxických k velmi toxickým. Jedna z prvních karcinogenních látek, které byly objeveny, je prá-vě PAH sloučenina benzopyrenu. Dalších sedm PAH sloučenin bylo klasifikováno jako možné lidské karcinogeny. Vysoká prenatální expozice PAH je spojena s nižším IQ a dětským astmatem. Cen-trum pro environmentální zdraví dětí uvádí studie, které prokázaly, že expozice PAH během těho-tenství je spojena s nízkou porodní hmotností, předčasnými porody a srdečních malformací. Pupeč-níková krev exponovaných dětí ukazuje poškození DNA, které může způsobovat rakovinu. Navazují-cí studie ukazují vyšší míru vývojového opoždění u dětí ve věku tří let. Dále pak nižší výsledky v IQ testech a zvýšení problémového chování dětí na věku šest a osm let. PAH mohou být přijímány prostřednictvím potravin, pitné vody, dýchání znečištěného vzduchu a styku s kůží

Velikosti S - 3XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: