ATOMIC AQUATICS SS1, RED

Neohodnoceno
Značka: Atomic Aquatics

Záložní druhý stupeň SS1 dýchá stejně, jako primární regulátor.
Naši inženýři pozvedli výkon Safe Second regulátoru na nejvyšší úroveň.
SS1 je čerstvou inovací klasického konceptu. Zatímco jiní upřednostňují pohodlnost takovéto kombinace, Atomic klade důraz také na špičkové materiály, spolehlivost a přirozené dýchání s vysokým výkonem..

Dostupnost Na dotaz
Kód: 400772
10 100 Kč
ATOMIC AQUATICS SS1, RED
Neohodnoceno
Značka: Atomic Aquatics

Atomic Aquatics SS1, RED

Záložní druhý stupeň SS1 dýchá stejně, jako primární regulátor.
Naši inženýři pozvedli výkon Safe Second regulátoru na nejvyšší úroveň.
SS1 je čerstvou inovací klasického konceptu. Zatímco jiní upřednostňují pohodlnost takovéto kombinace, Atomic klade důraz také na špičkové materiály, spolehlivost a přirozené dýchání s vysokým výkonem.


Výkon a odolnost SS114 0101 3P_pruhl

Záložní regulátor SS1 dodává velké množství plynu v hloubce s minimální námahou. Je velmi stabilní a není náchylný na nežádoucí free-flow, nebo podtékání následkem prudkého proudu, nebo při vstupu do vody. Ovládací prvky pro inflaci a deflaci BCD lze pohodlně ovládat jednou rukou, protože jsou z měkkého a neklouzavého materiálu. SS1 je zkonstruována z nejkvalitnějších materiálů, jaké nenajdete v žádném jiném záložním stupni tohoto typu na trhu. Rychlospojka, těleso ventilu a ovládacích prvků jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy 316, abychom předešli oxidaci, která by případně mohla postihnout součásti, nebo zhoršit výkon či funkčnost. Ventil a páčka automatiky jsou vyrobeny z Titanu, pro zaručení maximální tuhosti a odolnosti.


Adaptabilita a praktičnost SS1

Jednou z nejunikátnějších vlastností SS1 je schopnost adaptace na prakticky jakýkoliv typ BCD. Vytvořili jsme sadu adaptérů kompatibilních s většinou populárních BCD různých značek (a i těch méně známých). Adaptéry také obsahují komponenty nutné pro připojení lanka pro odpouštění na Vašem BCD (pokud je tato funkce přítomna). SS1 je možno odpojit nejen od středotlaké hadice, ale také od vrapové hadice. Adaptér spojující SS1 s BCD je opatřen závitem, který umožňuje jednoduché odpojení SS1 a uložení spolu s Vaším regulátorem a přístroji. SS1 umožňuje pneumatickou, nebo orální inflaci a zároveň je Vaším záložním zdrojem plynu, to vše v kompaktním balení.


Technické parametry SS1
  • Vysokoprůtoková LP hadice s rychlospojkou. Vysokoprůtoková malá a lehká rychlospojka je zaměnitelná s mnoha jinými modely 
  • Adaptabilita. První produkt tohoto typu, který je připojiteklný prakticky ke všem typům BCD inflátorů a hadic. (U.S. Patent # 6,761,163) 
  • Ergonomické ovládání. Nadstandardně velká tlačítka ergonomického tvaru jsou snadno ovladatelná jak při pneumatické, tak při orální inflaci / deflaci. Jsou snadno rozeznatelná a jejich povrch je potažen měkkou pryží. 
  • Nízkoprofilový eliptický design. Eliptické tělo SS1 zapadá do hydrodynamického profilu BCD, nikde nezavazí a redukuje možnost zachycení se. 
  • Unikátní a pohodlný systém odpojení BCD. Tato vlastnost Vám umožňuje odepnout SS1 z BCD např. pro transport, nebo používat více BCD. (U.S. Patent # 6,761,163) 
  • Patentovaná technologie SSO (omezovač přitlaku sedla). Opotřebení středotlakého sedla je nejčastějším důvodem netěsnosti regulátoru a zároveň důvodem snížení výkonu automatiky. Sedlo z nerezové oceli je v kontaktu s pružným těsnícím členem pouze pokud je systém pod tlakem, takže nedochází k jeho opotřebení. 
  • Páčka z Titanu. Tato vysokopevnostní součástka, která Vás spojuje se zásobou vzduchu, je naprosto odolná proti korozi. 
  • Kryt = tlačítko sprchy. Přední kryt z jednoho kusu pružného plastu ovládá sprchu, ať jej zmáčknete kdekoliv.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: