SCUBAPRO DRUHÝ STUPEŇ S600

Neohodnoceno
Značka: Scubapro-Uwatec
Air vyvážený ventil,spolehlivý,maximální výkon
Dostupnost Na dotaz
Kód: 401622
8 836 Kč
SCUBAPRO DRUHÝ STUPEŇ S600
Neohodnoceno
Značka: Scubapro-Uwatec

S600 DRUHÝ STUPEŇ

Druhá fáze regulátor se musí projevit přirozené chování, dýchání do mechanické reality. Vysoce kvalitní Druhá etapa může výrazně snížit stres a zvýšit bezpečnost tím, že potápěč hladký, nízké dýchací úsilí reakci, což ještě dostatek kontrolovatelné množství vzduchu.

Označení vyvážený a klasické proudu jsou také Rozlišovací znaky pro druhou fázi a znovu znamenat maximální výkon a stabilitu toku kromě spolehlivosti, jednoduchosti a solidní výkon

 

2. st S600

Tělo a vnitřní komponenty z mrazuvzdorného technopolymeru, lisované uhlíkové vlákna

Nízká hmotnost, ideální do studené vody

Systém pro maximální vyvážení průtoku vzduchu

Vyvážený průtokový ventil

Zvětšená výdechová membrána (o 15 % nižší výdechový odpor)

Mimořádně komfortní anatomicky tvarovaný ortodontický silikonový náustek

Nastavitelný systém VIVA a regulace nádechového odporu:

(VIVA). Další SCUBAPRO patent. VIVA je k dispozici na všech druhých stupních SCUBAPRO. VIVA využívá sílu vakua. Využívá ho ke snížení dechové práci a zvyšuje pohodlí při dýchání.  VIVA  je nastavitelný na všech 2. stupních.  Poskytuje silnou dýchací podporu na každý nádech.  I v poloze MIN. pomáhá předcházet volnému proudění vzduchu. Např. v  Buddy dýchání nebo  v proudech .HD-exhalační ventil nabízí nejnižší exhalační úsilí a lepšího pohodlí při dýchání.

Ortodontický náústek. Každý 2.stupeň využívá pohodlný ortodontický náustek, aby se zabránilo v oblasti čelistí únavy a podráždění  dásní . Náústek byl vyvinut ve spolupráci s lékaři a zubními laboratořemi, aby vydržel déle, než jakýkoli jiný obvyklý náustek, protože je potřeba pouze minimální úsilí, aby se udržel pohodlně na místě.

Kevlarová hadice : vysoký průtok, hadice Kevlar trvanlivá a bezchybná.  

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: