PODOBLEK URSUIT X-TEX LIGHT FINNFILL

Neohodnoceno
Značka: Ursuit
Zlepšuje komfort celkového konceptu suchých obleků.
Dostupnost Na dotaz
Kód: 700811
6 385 Kč
PODOBLEK URSUIT X-TEX LIGHT FINNFILL
Neohodnoceno
Značka: Ursuit

Podoblek Ursuit X-Tex Light Finnfill

 

Zlepšuje komfort celkového konceptu suchých obleků.

Střední vrstva:
Prodyšná, ale přesto voděodolná X-Tex membrána, také vhodná pro použití u obleků "Ursuit Immersion suits" (obleky pro záchranu na hladině).
Voděodolnost: Díky ní lze oblékat podoblek v dešti nebo jiných "mokrých" podmínkách. Zpomaluje průnik vlhka izolační vrstvou a částečně zamezuje oslabení izolačních vlastností i navzdory případnému protržení suchého obleku během ponoru, nebo v případě jakéhokoli průniku vody dovnitř obleku.
Prodyšnost: Umožňuje průchod páry nad hladinou i pod ní. Nošení podobleku je příjemné a udržuje tělo v suchu, jak před ponorem, tak po něm. Vlhkost produkovaná tělem při ponoru (pot), proniká podoblekem směrem ven a je koncentrována na vnitřní straně suchého obleku, přičemž udržuje tělo v suchu a zajišťuje stálou izolaci. Vlhkost, způsobená rozdílnými teplotami, zůstává na povrchu podobleku.

Izolační vrstva
Finnfill thermal insulation dle typu 100 nebo 200 g/m2
Clo (= jednotka vyjadřující hodnotu termální izolace) hodnota je dokonce vyšší než 2. Materiál neztrácí svoji izolační kapacitu ani po několikanásobném praní. Chemické čištění zlepšuje Clo o 10%. Izolační materiál Finnfill se neláme jako většina izolačních materiálů o jiném složení (bavlna/vlna) a proto při praní nežmolkovatí, ani se neploští. Materiál si také udrží největší část své izolační kapacity i zcela mokrý.

Podšívka:
50g fleece
Podšívka je z příjemného a lehkého materiálu fleece, který přispívá k izolaci obleku, aniž by zvýšil jeho hmotnost.


Další vlastnosti:
Ventilační otvory v podpaží a na levé ruce zajišťují volnou cirkulaci vzduchu uvnitř i zvenčí podobleku a umožňují kontrolu vzduchu v suchém obleku při jakékoli výstupové rychlosti.
2 velké boční kapsy
Náprsní kapsa se zipem
Poutka na chodidla
Poutka na palce rukou
Elastický lem zakončuje nohavice a rukávy
Zip vpředu s dvojitými zámky
 

Velikostní tabulky naleznete v Obrázcích.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: